Probíhající akce

Autoservis a mytí automobilů

Autoservis a mytí automobilů
 

Zabýváme se komplexní servisní činností včetně výměn čelních skel a čištěním pro všechny značky vozidel. Vozidlo u Vás vyzvedneme a poté opravené dovezeme zpět.

 

Servis a revize LPG Prins

Servis a revize LPG Prins
 

Provádíme revize a kompletní servis značky Prins včetně výměny plynových nádrží. Systém seřizujeme originální diagnostikou Prins.

 

Přimazávání Valve Care

Přimazávání Valve Care
 

Ochrana předčasného opotřebení ventilů u motorů na alternativní pohon LPG nebo CNG. Nabízíme Valve Care 500ml - 750Kč bez DPH.

 

Financování automobilů | Essox

Financování automobilů | Essox
 

Pokud přemýšlíte o koupi nového nebo ojetého auta na úvěr nebo leasing a hledáte spolehlivého partnera pro jeho financování, jste na správné adrese.

 

Naposledy přidáno

stavojeté

najeto205 900 km

cena172 900 KčKontakt

Autotrans ATC s.r.o.

Strakonická 159
Praha 5 - Lahovice 159 00
602 315 669
602 385 983

E-mail: info@autoatc.cz

Přimazávání Valve Care

ValveCare je unikátní Aditivační systém, vyvinutý exkluzivně pro všechny systémy Prins. Systém je vhodný pro všechny spalovací motory na alternativní paliva, jako je LPG a CNG. ValveCare využívá správné dávkování speciálně vyvinuté přídavné kapaliny, která zabraňuje předčasnému opotřebení ventilů a ventilových sedel. Doplňková kapalina ValveCare byla intenzivně testována na řadu motorů s vynikajícími výsledky.

Valvecar lpg

Ventily a ventilová sedla jsou u některých motorů citlivější na opotřebení při jízdě na LPG nebo CNG. S inovačním systémem dávkování ValveCare, je možné aplikovat přídavnou kapalinu do motoru společně s LPG nebo CNG, čímž se výrazně snižuje opotřebení ventilů a ventilových sedel

ValveCare je unikátní tím, že doplňkové dávky jsou založeny na zatížení motoru a skutečné spotřebě paliva, rozložení kapaliny se rovná 100% na všechny válce. V důsledku toho je motor vždy chráněny odpovídající množství doplňkové kapaliny, a to i v případě přeplňovaných motorů.

ValveCare se skládá z dávkovacího čerpadla a dávkovací jednotky. Jakmile se motor přepne na LPG / CNG, kapalina ValveCare začne proudit pod tlakem do dávkovací jednotky. Systém ValveCare komunikuje přímo s řídící jednotkou Prins ve vozidle v případě prázdné lahve ValveCare je řidič upozorněn zvukovým signálem ze spínače Prins.

Ceník systému Valve Care

 

Počet válcůCena
3-4 válcové motory 4.900 Kč
5-6 válcové motory 5.400 Kč
8 válcové motory 5.900 Kč

lpg schéma