Probíhající akce

Autoservis a mytí automobilů

Autoservis a mytí automobilů
 

Zabýváme se komplexní servisní činností včetně výměn čelních skel a čištěním pro všechny značky vozidel. Vozidlo u Vás vyzvedneme a poté opravené dovezeme zpět.

 

Servis a revize LPG Prins

Servis a revize LPG Prins
 

Provádíme revize a kompletní servis značky Prins včetně výměny plynových nádrží. Systém seřizujeme originální diagnostikou Prins.

 

Přimazávání Valve Care

Přimazávání Valve Care
 

Ochrana předčasného opotřebení ventilů u motorů na alternativní pohon LPG nebo CNG. Nabízíme Valve Care 500ml - 750Kč bez DPH.

 

Financování automobilů | Essox

Financování automobilů | Essox
 

Pokud přemýšlíte o koupi nového nebo ojetého auta na úvěr nebo leasing a hledáte spolehlivého partnera pro jeho financování, jste na správné adrese.

 

Naposledy přidáno

stavojeté

najeto205 900 km

cena172 900 KčKontakt

Autotrans ATC s.r.o.

Strakonická 159
Praha 5 - Lahovice 159 00
602 315 669
602 385 983

E-mail: info@autoatc.cz

Autobazar Autotrans ATC s.r.o.

 

má již třináctiletou zkušenost s prodejem ojetých vozů. Specializujeme se na vozy zakoupené v ČR se servisní historií. Jsme smluvním partnerem společnosti CREDIUM - prodáváme vozy z portfolia operativního leasingu a ukončených úvěrů. Možnost objednání vozu dle specifikací zákazníka. Provozujeme vlastní autoservis všechny vozy v našem majetku prochází přípravou před prodejem. Ke každému zakoupenému vozu získáváte protokol o diagnostice vozu z našeho servisu.

 

V drtivé většině jsou vozy v našem majetku, tudíž garantujeme původ vozidla. Spolupracujeme s renomovanými společnostmi (Cardetect,Cebia).

 

AUTOTRANS ATC s.r.o. - idatabaze.czAutobazary, bazar aut - idatabaze.cz

Fotogalerie: